UWAGA! Ze względu na trwające prace nad nową wersją strony LGD Ziemi Mińskiej, mogą wystąpić problemy z dostępem do niektórych materiałów zawartych na naszej witrynie. Za utrudnienia przepraszamy i jednocześnie informujemy, że dokonamy wszelkich starań, aby jak najszybciej wszystko zostało naprawione.

 


 

gotowepomysl przedsiebiorca ankieta swot


 

 

LISTA CZŁONKÓW

 

LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA ZIEMI MIŃSKIEJ

 
 

Lp.

Imię i Nazwisko lub Reprezentowana Instytucja

 
 

CZŁONKOWIE Z GMINY CEGŁÓW

1

Gmina Cegłów                              Reprezentant – Marcin Uchman

 

2

Juszczak Wojciech

 

3

Kaczorek Jan

 

4

Majser-Pol Kosińscy Sp. J. Reprezentant - Ewelina Pisarczyk

 

5

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Podciernie i Okolice                                                     Reprezentant - Prezes Lucyna Bajszczak

 

6

Szczęśniak Tomasz

 

CZŁONKOWIE Z GMINY DĘBE WIELKIE

7

Gmina Dębe Wielkie Reprezentant - Karol Chróścik

 

8

Karol Chróścik

 

9

Bober Elżbieta

 

10

Centrum Edukacji i Rozwoju Biznesu                                        Reprezentant – Ewa Tkaczyk

 

11

Górnik Krzysztof 

 

12

Grabarczyk Marcin

 

13

Kalinowski Krzysztof 

 

14

Karpińska Renata

 

15

Kończyk Rafał

 

CZŁONKOWIE Z GMINY DĘBE WIELKIE

16

OSP Dębe Wielkie -  Reprezentant                    Grzegorz Ostrowski

 

17

Siwik Mirosław

 

18

   

19

Tkaczyk Monika

 

20

Wojda Grzegorz Jan

 

CZŁONKOWIE Z GMINY DOBRE

21

Gmina Dobre Reprezentant - Gałązka Tadeusz

 

22

Gromulska Kosińska Kinga

 

23

Kiljańczyk Szczepan

 

24

Laskowski Krzysztof

 

25

Miąskiewicz Sławomir

 

26

OSP Mlęcin                                       Reprezentant - Wincenty Bartnicki

 

27

Bartnicki Wincenty

 

28

OSP Dobre                                  Reprezentant - Piotr Rawski

 

29

Piotr Rawski

 

30

Radzio Krzysztof

 

31

Sobiepanek Sławomir

 

32

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dobrzańskiej                               Reprezentant - Anetta Bodecka

 

CZŁONKOWIE Z GMINY HALINÓW

33

Gmina Halinów                         Reprezentant - Adam Sekmistrz

 

34

Ciszkowski Adam

 

35

Damasiewicz Jolanta

 

36

Goździewska Katarzyna

 

37

Górska Anna

 

38

Grubek Robert Henryk

 

39

INTER KERAM – Ireneusz Piasecki

 

40

Mirosz Przemysław Robert

 

41

OSP w Cisiu Reprezentant - Krzysztof  Świtkowski

 

42

OSP w Długiej Kościelnej Reprezentant - Dorota Górska

 

43

OSP w Okuniewie                     Reprezentant - Konrad Kawęcki

 

44

Papis Jan

 

45

Pietrusiński Marcin

 

46

Sęk Krystyna

 

47

Stowarzyszenie Rozwijajmy Talenty                       Reprezentant  - Katarzyna Czernicka

 

48

Uczniowski Klub Sportowy „Halinów Team”                                     Reprezentant – Wojciech Bogdaniuk

 

49

Zawadzka Bożena

 

CZŁONKOWIE Z GMINY JAKUBÓW

50

Gmina Jakubów                                     Reprezentant - Hanna Wocial

 

51

Hanna Wocial

 

52

Bartnicka Krystyna

 

53

Czerwiński Tomasz

 

54

Kosakowska Anna

 

55

Marusa Zbigniew

 

56

OSP Jakubów                            Reprezentant - Artur Sobótka

 

57

 OSP Jędrzejów Nowy                           Reprezentant - Kamil Konca

 

58

Stowarzyszenie „Jędrek” Reprezentant - Kamil Konca

 

59

OSP Ludwinów                          Reprezentant - Wanda Dąbroś

 

60

OSP Łaziska                             Reprezentant - Wioletta Królak

 

61

OSP Mistów                             Reprezentant - Lidia Domańska

 

62

OSP Wiśniew                            Reprezentant - Adam Kaczorek

 

63

Piotrowska Paulina

 

64

Sawicki Marcin

 

65

 Wieczorek Jarosław

 

CZŁONKOWIE Z GMINY KAŁUSZYN

66

Gmina Kałuszyn                        Reprezentant – Arkadiusz Czyżewski

 

67

Abramowski Andrzej

 

68

Goźliński Marcin

 

69

Stowarzyszenie Jesteśmy Razem                          Reprezentant - Anna Komuda

 

CZŁONKOWIE Z GMINY LATOWICZ

70

Gmina Latowicz Reprezentant – Bogdan Świątek-Górski

 

71

Gajowniczek Marlena

 

72

OSP w Transborze Reprezentant - Naczelnik Zarządu Halina Laskus

 

73

Piłatkowski Zbigniew

 

CZŁONKOWIE Z GMINY MIŃSK MAZOWIECKI

74

Gmina Mińsk Mazowiecki                        Reprezentant - Janusz Antoni Piechoski

 

75

Piechoski Janusz Antoni

 

76

Chłopik Kazimierz

 

77

Czajkowski Stefan

 

78

EKWOS - Piotr Parasiewicz 

 

79

Kopczyński Leszek

 

80

Kraszewska Urszula Grażyna

 

81

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oddział Mińsk Mazowiecki Reprezentant - Joanna Janicka

 

82

Smater Stanisław

 

83

Woźnica Albert

 

CZŁONKOWIE Z GMINY MROZY

84

Gmina Mrozy                            Reprezentant – Dariusz Jaszczuk

 

85

Kąca Jarosław

 

86

Stowarzyszenie Przyjaciół Mrozów                                 Reprezentant- Prezes Zarządu               Wojciech Malczyk

 

87

Szęszoł Mariusz

 

CZŁONKOWIE Z GMINY SIENNICA

88

Gmina Siennica                                     Reprezentant - Grzegorz Zieliński

 

89

Zieliński Grzegorz

 

90

Dąbrowski Leszek

 

91

Gawłowski Andrzej

 

92

Legat Radosław

 

93

Myka Arkadiusz

 

94

Nowosielski Zbigniew

 

95

Osica Duszczyk Renata

 

96

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dąbrowa i Okolice Reprezentant - Irena Bukowińska

 

97

Bukowińska Irena

 

CZŁONKOWIE Z GMINY STANISŁAWÓW

98

Gmina Stanisławów                                 Reprezentant - Sulewski Adam

 

99

Bereda Adam

 

100

Endzelm Jolanta

 

101

Gałązka Andrzej

 

102

Gańko Leszek

 

103

Kuć Bogdan

 

104

Rudnik Agnieszka

 

105

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Stanisławowskiej  Reprezentant - Jadwiga Krajewska  Witczak

 

106

Wieczorek Janusz

 

107

Zdanowicz Sebastian

 

108

Zdanowicz Wanda

 

CZŁONKOWIE Z MIASTA SULEJÓWEK

109

Miasto Sulejówek                                     Reprezentant – Arkadiusz Śliwa

 

110

Beruda Arkadiusz

 

111

Niedźwiedzki Krzysztof

 

112

Stowarzyszenie Liga Miejska Reprezentant- Wiceprezes Zarządu Artur Malesa

 

CZŁONKOWIE OBEJMUJĄCY SWOIM DZIAŁANIEM OBSZAR WIĘKSZY NIŻ JEDNA GMINA

113

Powiat Miński                                       Reprezentant-Starosta Antoni Jan Tarczyński

 

114

Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim                                              Reprezentant - Jacek Lipiec